05 Жовтня, 2021 р., 17:24
Шановні краяни!
01 Жовтня, 2021 р., 17:48
Й.Гете сказав:  - «Перед розумом треба схилити голову, перед  добрим серцем – стати на коліна». Наші вчителі поєднують у собі ці дві риси.
09 Серпня, 2021 р., 12:47
4 серпня  2021 року Постановою Кабінету Міністрів України  №803  «Деякі питання соціальної підтримки багатодітних малозабезпечених сімей» затверджено  Порядок виплати одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року.
30 Липня, 2021 р., 12:37
          30 липня – Всесвітній День боротьби з торгівлею людьми  (проголошено в 2013 році Генеральною Асамблеєю Організацією Об’єднаних Націй).
02 Липня, 2021 р., 16:53
Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе.
07 Червня, 2021 р., 16:13
Ось і пролунав «останній дзвоник», сповістивши про початок літніх канікул для учнів, початок нового життєвого шляху для випускників та про багато літніх вражень для кожного.