24 Листопада, 2021 р., 14:03
           З 25 листопада 2021р. по 10 грудня 2021р. в Україні відбуватиметься щорічна міжнародна акція “16 днів проти насильства”, яка ініційована Центром Жіночого Глобального лідерства у 1991 році з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, а також захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві.
05 Листопада, 2021 р., 13:22
О Г О Л О Ш Е Н Н Я
25 Жовтня, 2021 р., 18:38
16 жовтня 2021 року на території Зеленської сільської ради відбулася робоча зустріч «Дні добросусідства» за участю голови Зеленської сільської ради Володимира Феркаляка, голови Богданської сільської ради Степана Мільчевича, представників Румунії: голова села Русь Поляни (Поінеле-де-суб-Мунте) Alexa Chifa, голова Фундації українських Гуцулів  в Румунії Василь Попович, радник повітовий ради Мармуреш Sorin Ilies, представники Верховинського району: голова Верховинської райдержадміністрації Василь Бровчук, голова Верховингської районної ради Юрій Філипчук, голова Верховинської селищної ради Василь Мицканюк, та запрошені гості: перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради Василь Гладій, український політик, громадський діяч, народний депутат України 5-го та 6-го скликання, екс міністр Львова, екс міністр регіонального розвитку Василь Куйбіда та настоятеля храму Усікновення голови Івана Хрестителя отець Микола.
20 Жовтня, 2021 р., 10:41
   14 жовтня – День захисників та захисниць України, День Українського Козацтва та День Покрови Пресвятої Богородиці.     Це свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Батьківщині. Саме тому, 14 жовтня, в БК с. Зелене та клубі с. Топільче відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня захисників та захисниць України.      Всіх присутніх, а це учасники АТО, заступник начальника ВПС «Шибени» та солдати які несуть службу на ВПС «Шибени», привітали: Зеленський сільський голова Володимир Феркаляк, заступник сільського голови Василь Шмадюк, Архимандрит Феогност Бодоряк, настоятель храму Усікновення Голови Івана Хрестителя отець Микола, заступник голови спілки воїнів АТО у Верховинському районі Юрій Федорчук.
05 Жовтня, 2021 р., 17:24
Шановні краяни!
01 Жовтня, 2021 р., 17:48
Й.Гете сказав:  - «Перед розумом треба схилити голову, перед  добрим серцем – стати на коліна». Наші вчителі поєднують у собі ці дві риси.
09 Серпня, 2021 р., 12:47
4 серпня  2021 року Постановою Кабінету Міністрів України  №803  «Деякі питання соціальної підтримки багатодітних малозабезпечених сімей» затверджено  Порядок виплати одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року.