В'їзд у прикордонну смугу

Щодо отримання пропуску в'їзду у прикордонну смугу

Наказом начальника 31 прикордонного загону імені генерал-хорунжого Олександра Пилькевича запроваджено додаткові тимчасові режимні обмеження в прикордонній смузі в межах Зеленської, Білоберезької об’єднаних територіальних громад Верховинського району Івано-Франківської області.

Зокрема, в межах до 5 км від державного кордону забороняється в’їзд і провадження робіт у прикордонній смузі, яка безпосередньо прилягає до державного кордону. Додаткові тимчасові режимні обмеження передбачають заборону, в’їзду осіб, в тому числі з метою туризму, відпочинку, рибальства та полювання, провадження сільськогосподарських робіт, збору дикоросів, за винятком:

1. Осіб, які постійно проживають чи працюють в її межах;

2. Власників (орендарів) земельних ділянок, які знаходяться у межах смуги;

3. Осіб, які зареєстровані та проживають в межах Івано-Франківської області і звернулись до 31 прикордонного загону імені генерал-хорунжого Олександра Пилькевича з метою отримання дозволу на в’їзд, в тому числі з метою туризму, відпочинку, рибальства та полювання, провадження сільськогосподарських робіт, збору дикоросів.

Пропуск вищезазначених осіб (п.1-3) в прикордонну смугу на період дії тимчасових режимних обмежень здійснюється відповідно до вимог Порядку в’їзду і перебування в місцевості, яка знаходиться між державним кордоном і лінією прикордонних інженерних споруджень, громадян України та інших осіб, затвердженого Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 04 серпня 2017 року №686 при наявності підтверджуючих документів, які надають право на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації для осіб призовного віку.

Дія обмежень не поширюється на представників військових формувань, утворених відповідно до законів України, правоохоронних органів (підрозділів), органів (підрозділів) цивільного захисту, комунальних служб, швидкої медичної допомоги, інших суб’єктів державної та комунальної власності, що забезпечують підтримання життєдіяльності об’єктів інфраструктури та надають населенню послуги гуманітарного, соціального характеру (під час виконання ними службових обов’язків).

У зв'язку з чим для отримання пропуску в прикордонну смугу з метою походу в гори звертайтеся на електронну адресу: Фото без опису

Офіційний сайт - 31 прикордонний загін імені генерал-хорунжого Олександра Пилькевича (м.Чернівці)