Стратегія розвитку Зеленської територіальної громади Івано-Франківської області на 2022-2027 рр

Сучасний світ загальної конкуренції і глобальних викликів, браку людських, інтелектуальних, природних, фінансових та матеріальних ресурсів спонукає усіх суб‘єктів шукати нові можливості для розвитку, використовувати власні переваги для власного зростання.

Часи сподівання винятково на зовнішні, державні чи міжнародні ресурси відходять у минуле. Все більше набирає ваги тенденція до ефективного використання власного потенціалу, творення власної територіальної згуртованості, як в межах держав, регіонів, так і в межах нових територіальних громад...

Завантажити повну версію

31 Січня, 2022 р., 17:36
Інвестиційний тизер – відкритий та зручний доступ до реальної інформації про соціально-економічне становище громади, інвестиційні пропозиції, економічні можливості.