ПАСПОРТ  ПРОГРАМИ

1. Назва: Програма розвитку фізичної культури і спорту на території  Зеленської сільської ради на 2024 рік.
  2. Підстава для прийняття рішення про розробку Програми: Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю», «Про фізичну культуру і спорт».
  3. Виконавці Програми: Виконком Зеленської сільської ради.
  4. Мета: Пропаганда здорового способу життя, залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом. Розбудова спортивної інфраструктури на території Зеленської сільської  ради на 2024 рік.
  5. Початок: січень 2024 року, закінчення  – грудень 2024 року.
  6. Загальні обсяги фінансування сільського  бюджету:  10 000.00 грн.
  7. Очікувані результати виконання Програми: Залучення молоді до занять фізичною культурою та спортом, пропагування здорового способу життя, профілактика негативних явищ тютюнопалінню, вживання алкогольних напоїв та наркотичних препаратів, зменшення правопорушень, розвиток спортивної інфраструктури.

Контроль за виконанням: Постійна комісія  з гуманітарних питань Зеленської сільської ради.

Керівник Програми

Сільський голова                                                                Володимир ФЕРКАЛЯК