Зеленська сільська рада
Івано-Франківська область, Верховинський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Програма

 

  Додаток 1

до рішення 24-ої сесії Зеленської сільської ради                                     8 скликання від 19.12.2023 року

ПРОГРАМА

підтримки Зеленської амбулаторії загальної практики
сімейної медицини КНП «Верховинський центр первинної медико-
санітарної допомоги» та пунктів охорони здоров’я сіл сільської ради на
2024 рік.

Загальні положення

Програму підтримки Зеленської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП «Верховинський центр медико-санітарної допомоги» та ПОЗ сіл сільської ради на 2024 рік (далі Програма) розроблено з метою реалізації державної політики у сфері охорони здоров'я щодо задоволення потреб населення сіл Бистрець, Дземброня, Топільче, Зелене, Явірник, Буркут у медичній допомозі.

Програма охоплює всі напрямки роботи з метою збереження здоров’я населення, попередження основних груп захворювань, соціальний та медичний супровід всіх диспансерних груп населення, впровадження державних та обласних медичних програм.

Мета Програми:

Для надання населенню сіл кваліфікованої, своєчасної медичної допомоги. Провести забезпечення Зеленської амбулаторії ЗПСМ КНП «Верховинський центр медико-санітарної допомоги», ПОЗ сіл сільської ради комп'ютерною технікою та устаткуванням у відповідності до Наказу Міністерства охорони здоров'я України 27 грудня 2018 року № 1150 Про затвердження Примірного табеля матеріально-технічного оснащення Центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та його підрозділів.

Шляхи, методи і засоби реалізації Програми.

Програма розрахована на 2024 рік.

 

Завдання і заходи програми направлені на виконання затверджених державних, обласних, медичних програм, адаптованих до рівня потреби та можливостей сіл.

Реалізація Програми буде здійснюватись шляхом співпраці Зеленської амбулаторії ЗПСМ КНП «Верховинський центр медико-санітарної допомоги». ПОЗ сіл сільської ради та Зеленської сільської ради у визначеному, напрямку, а саме : Оплата за послуги інтернету для кваліфікованої роботи сімейних лікарів, що обслуговують населення сіл.

Пріоритетами Програми підтримки Зеленської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП «Верховинський центр медико-санітарної допомоги» та ПОЗ сіл сільської ради на 2024 рік є:

  • медична допомога має бути кваліфікованою, своєчасною, доступною;
  • основна цінність - збереження здоров’я Людини та профілактична направленість заходів з основних медико-соціальних проблем;
  • забезпечення сімейних лікарів Зеленської амбулаторії ЗПСМ КНП «Верховинський центр медико-санітарної допомоги», та завідуючих ПОЗ сіл сільської ради комп’ютерною технікою, та підключенням до мережі інтернету, для ведення медичної документації населення сіл Бистрець, Дземброня, Топільче, Зелене, Явірник, Буркут;
  • підвищення вмотивованості та якості медичної допомоги для населення сіл;
  • створення умов для покращення діяльності сімейних лікарів Зеленської амбулаторії ЗПСМ КНП «Верховинський центр первинної медико-санітарної допомоги» завідуючих ПОЗ сільської ради;
  • покращення комп’ютерної бази амбулаторії;
  • поточні ремонти приміщення Зеленської амбулаторії ЗПСМ КНП «Верховинський центр медико-санітарної допомоги» та ПОЗ сіл сільської ради.

Програма грунтується на засадничих принципах:

  • відповідності законодавству та нормативної коректності;
  • системності та наступності;
  • аналітичності та достовірності;
  • доцільності та ефективності.

 

Очікувані результати

Виконання Програми забезпечить:

 • своєчасне та послідовне виконання завдань, направлених на збереження здоров’я населення сіл;
 • реалізацію затверджених державних та обласних медичних програм;
 • виконання заходів з профілактики основних медико-соціальних програм, адаптованих до рівня потреби та можливостей сіл;
 • приведення матеріально-технічної бази Зеленської амбулаторії ЗПСМ КНП «Верховинський центр медико-санітарної допомоги» та ПОЗ сіл сільської ради до затверджених нормативних вимог, створення умов дотримання санітарно-гігієнічних вимог.

Прикінцеві положення

Програма визначає концептуальну мету, завдання і шляхи розвитку медичної галузі в селах Бистрець, Дземброня, Топільче, Зелене, Явірник, Буркут на 2024 р. враховуючи стратегічні завдання та прогнозовані обсяги фінансового забезпечення.

Програма має відкритий характер і може доповнюватись (змінюватись) в установленому чинним законодавством порядку в залежності , від потреб поточного моменту (прийняття нових нормативних актів, затвердження та доповнення регіональних медичних програм, змінних фінансово господарських можливостей сіл).

 

Сільський голова                                                                        Володимир ФЕРКАЛЯК

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь