Робоча зустріч «Дні добросусідства»

Дата: 25.10.2021 18:38

16 жовтня 2021 року на території Зеленської сільської ради відбулася робоча зустріч «Дні добросусідства» за участю голови Зеленської сільської ради Володимира Феркаляка, голови Богданської сільської ради Степана Мільчевича, представників Румунії: голова села Русь Поляни (Поінеле-де-суб-Мунте) Alexa Chifa, голова Фундації українських Гуцулів  в Румунії Василь Попович, радник повітовий ради Мармуреш Sorin Ilies, представники Верховинського району: голова Верховинської райдержадміністрації Василь Бровчук, голова Верховингської районної ради Юрій Філипчук, голова Верховинської селищної ради Василь Мицканюк, та запрошені гості: перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради Василь Гладій, український політик, громадський діяч, народний депутат України 5-го та 6-го скликання, екс міністр Львова, екс міністр регіонального розвитку Василь Куйбіда та настоятеля храму Усікновення голови Івана Хрестителя отець Микола.

Під час зустрічі обговорили спільний план реалізації проєкту прикордонно - пропускного пункту між Україною та Румунією, який сприятиме відновленню історичних добросусідських відносин, дасть можливість створити туристично привабливий автомобільний маршрут через високогірний перевал Копілаш, що сприятиме збільшенню туристичних потоків, відповідно і збільшенню кількості робочих місць.

Пункт пропуску на горі «Капілаш» буде мати велике соціально-економічне значення для жителів нашої громади та загалом Прикарпаття і Закарпатської області.

Даний проєкт вже довгий час розглядався Верховинським районом і Зеленська сільська рада, як новостворена громада, включилася в цей процес, розуміючи, що це буде значний внесок в соціально-економічний розвиток нашого краю та забезпечить нові надходження до місцевого бюджету.