Інформація для багатодітних малозабезпечених сімей

Дата: 09.08.2021 12:47

4 серпня  2021 року Постановою Кабінету Міністрів України  №803  «Деякі питання соціальної підтримки багатодітних малозабезпечених сімей» затверджено  Порядок виплати одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року.

Цей Порядок визначає механізм виплати одноразової грошової допомоги, яка виплачується багатодітним сім’ям, які станом на 1 серпня 2021 року є одержувачами державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям,  на дітей від 6 до 18 років включно  (2000грн. на кожну дитину).
            Виплата допомоги проводиться структурними підрозділами з питань соціального захисту населення за матеріалами справ одержувачів державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з числа багатодітних сімей без звернення таких одержувачів, шляхом перерахування бюджетних коштів на рахунки зазначених одержувачів в установах уповноважених банків або через виплатні відділення АТ «Укрпошта».
             Слід зазначити, що розмір вищезгаданої одноразової допомоги не включається під час обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї  (домогосподарства) для призначення різних видів соціальної допомоги та житлових субсидій.