Урочисті заходи з нагоди святкування Дня захисників та захисниць України

Дата: 20.10.2021 10:41

14 жовтня – День захисників та захисниць України, День Українського Козацтва та День Покрови Пресвятої Богородиці.
    Це свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй Батьківщині.
Саме тому, 14 жовтня, в БК с. Зелене та клубі с. Топільче відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня захисників та захисниць України.
     Всіх присутніх, а це учасники АТО, заступник начальника ВПС «Шибени» та солдати які несуть службу на ВПС «Шибени», привітали: Зеленський сільський голова Володимир Феркаляк, заступник сільського голови Василь Шмадюк, Архимандрит Феогност Бодоряк, настоятель храму Усікновення Голови Івана Хрестителя отець Микола, заступник голови спілки воїнів АТО у Верховинському районі Юрій Федорчук.

У такий знаменитий день вітаємо всіх чоловіків та жінок, хто стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини. У сьогоднішніх нелегких обставинах українського народу ми просимо Пресвятої Богородиці її Покрову над нами.
Бажаємо всім козацького здоров’я, нехай служба буде спокійною, мирною, а життя довгим та яскравим. Шана і слава захисникам Батьківщини, слава Україні!

Далі всі разом помолилися за полеглих Героїв України та вшанували пам'ять хвилиною мовчання.
Зеленський сільський голова Володимир Феркаляк вручив медалі від Зеленської сільської ради «Захиснику Вітчизни» усім учасникам АТО нашої громади.

Мистецькі вітання пролунали на адресу захисників України від працівників культури, учнів та вчителів громади.