Зеленська сільська рада
Івано-Франківська область, Верховинський район

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: у Рожнівській громаді на Косівщині стартував ІІ етап спортивного проєкту

Дата: 05.02.2024 12:27
Кількість переглядів: 32

На Косівщині тривають найбільш масштабні учнівські змагання у рамках ініційованого Президентом України спортивного проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Шкільний відбір найсильніших учасників з видів спорту вже позаду, наразі у районі активно набирає обертів територіальний етап змагань.

Старт другому етапу спортивних змагань на Косівщині дала Рожнівська громада: тут днями за право представляти громаду на районному рівні змагалися дівочі команди з волейболу та баскетболу.

Юні спортсменки продемонстрували гідну гру: дівчатам не бракує спритності та чудової координації рухів, вони вміло володіють м’ячем, на полі злагоджено працюють як команда.

У підсумку змагань з волейболу перемогу виборола дівоча команда Рожнівського ліцею «Гуцульщина» імені Федора Погребенника. Кращими баскетболістками стали дівчата Кобаківського ліцею імені Марка Черемшини.

Рожнівська громадо, так тримати!

Впевнено до нових перемог!

Разом переможемо!