05 Лютого, 2024 р., 12:27
На Косівщині тривають найбільш масштабні учнівські змагання у рамках ініційованого Президентом України спортивного проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
01 Лютого, 2024 р., 10:55
Дільничний офіцер Зеленської територіальної громади Іван ГРІЗДАК відзвітував перед громадою з метою інформування мешканців щодо оперативної ситуації на території обслуговування за результатами роботи та основними напрямками діяльності за 2023 рік.
24 Січня, 2024 р., 17:06
Уже більше 400 навчальних закладів області зареєструвались для участі в змаганнях, які от-от стартують. До 1 лютого запрошуємо долучитись до масштабного спортивного дійства й інші команди та гідно представити свою школу на всеукраїнському рівні.
24 Січня, 2024 р., 17:03
Дев’ятикласник Артем баскетболом займається другий рік. Зазвичай тренування – двічі на тиждень, а тепер й практично без вихідних. Його команда готується представляти свій ліцей у Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги. Поруч тренується Арсен – теж гравець шкільної баскетбольної команди «Говерла» Католицького ліцею св. Василія Великого.
24 Січня, 2024 р., 16:58
У Католицькому ліцеї триває тренування з баскетболу команди "Говерла".