22 Березня, 2024 р., 15:34
Керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району активно включилися в реалізацію загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч зі спортом» створеного за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. З метою підтримки спільної ініціативи Міністерства молоді та спорту України і Міністерства освіти і науки України щодо проведення всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» (далі-Проєкт) з п’яти видів спорту, керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування з питань освіти і спорту разом з дирекціями шкіл забезпечено організацію та проведення зазначених змагань на І (шкільному) етапі з врахуванням рекомендацій та інструкцій підрозділів у галузі спорту обласного рівня.
01 Березня, 2024 р., 09:14
Нагадуємо про розділ «Прозорість і підзвітність» на офіційному сайті ОВА, де висвітлюються підсумки засідань робочої групи щодо контролю за належним використанням бюджетних коштів
01 Березня, 2024 р., 09:13
Фізична активність та спорт – це не лише засіб для здорового фізичного розвитку, але й потужний інструмент для підтримки психологічного здоров'я учнів. Один із найефективніших засобів досягнення цієї гармонії – це заняття спортом Ось як спорт впливає на психічне благополуччя школярів: