Шановні земляки і гості нашої громади! Прийміть сердечні вітання з нагоди найвеличнішого та найсвітлішого християнського свята – Воскресіння Христового!

Дата: 04.05.2024 16:35

Шановні земляки і гості нашої громади!

На жаль, цього року Великдень ми знову зустрічаємо під час неймовірних випробувань жорстокою війною.

Сьогодні, коли наш народ змушений протистояти ворогу, захищати рідну землю від загарбника великою ціною втрат найкращих синів та доньок України, усі ми продовжуємо боротися та щиро вірити в Перемогу. Сьогодні ми об’єднуємося та згуртовуємося у патріотичному пориві бачити свою землю вільною, квітучою і незалежною.

Тож нехай Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість Перемоги, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, вселяє спокій у серцях.

Бажаю Вам міцного здоров'я, щастя і доброї долі. Хай Ваші серця наповнюються радістю, а Великодні дзвони, духмяна паска, писанки принесуть у Ваш дім мир, злагоду, добробут!

Дякую всім захисникам і захисницям, всім, хто зробив усе можливе для того, щоб ми зустріли Христове Воскресіння. Вічна пам'ять загиблим, які віддали за це своє життя.

Мирних і спокійних Великодніх свят!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!
ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!