Пліч-о-пліч крокуємо до перемоги

Дата: 05.04.2024 14:50

📣📣Сьогодні, 4 квітня 2024 року Верховинький ліцей теплою атмосферою зустрів волейбольні команди фінальної частини змагань Всеукраїнської шкільної ліги " Пліч-о-пліч", а саме: команду дівчат Верховинського ліцею, команду юнаків Ільцівського ліцею Верховинської селищної ради, а також команди хлопців і дівчат Зеленського ліцею, Зеленської територіальної громади, Черемошнянського та Довгопільського ліцеїв Білоберізької територіальної громади.

🔷В ході урочистого відкриття змагань юних волейболістів, привітали: голова Верховинської районної військової адміністрації Василь Бровчук, заступниця голови Верховинської селищної ради Оксана Чубатько, голова Верховинської районної ради Юрій Філипчук. 🔶Представники органів місцевого самоврядування та районної влади нагородили почесними грамотами танцювальний колектив дітей Верховинської громади, які стали переможцями Всеукраїнських змагань з черлідингу.

🔷Волейбольні зустрічі розпочались організовано, відповідно до проведеного раніше жеребкування. Вони були досить цікавими, емоційними, сповнені духом боротьби, командної згуртованості та поваги один до одного.

🏆🏐🏆В підсумку переможцями даних змагань серед юнаків стала команда:

🥇 Ільцівського ліцею Верховинської селищної ради;

🥈другу сходинку посіли юні волейболісти із Черемошнянського ліцею Білоберізької територіальної громади;

🥉бронзову нагороду відчули вихованці Зеленського ліцею Зеленської територіальної громади.

🏆🏐🏆Серед дівчат переможцями стали юні волейболістки із

🥇Довгопільського ліцею Білоберізької територіальної громади;

🥈другою була команда дівчат Верховинського ліцею Верховинської селищної ради;

🥉третю сходинку п'єдесталу піднялись волеболістки із Зеленського ліцею Зеленської територіальної громади.

🔷Всі команди-фіналісти отримали заслужені нагороди від керівництва району.

🔶Відділ освіти, молоді та спорту Верховинської селищної ради висловлює слова вдячності дирекції Верховинського ліцею (М.Лесик, Л.Гулюк) за створення відмінних умов для організованого відкиття, нагородження та проведення волейбольних змагань. Вчителям фізичної культури Ільцівського та Верховинського ліцеїв, які добре піготували своїх вихованців, юних волейболістів та волейболісток. Всім вболівальникам, які палко вболіваючи за свої команди створювали впродовж змагань неповторну атмосферу справжнього спортивного свята.

А найбільшу шану, повагу й подяку складаємо нашим захисникам і захисницям, які щоденно, ціною власного життя дають всім нам, педагогам, батькам та небайдужим людям унікальну можливість навчати й виховувати здорове, молоде, національно свідоме покоління справжніх українців🇺🇦