День Пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2024 14:29

Вас пам’ятати будемо завжди

Із вами будемо боротись за країну

За ту країну, де нема брехні

За нашу й вашу мирну Україну…

20 лютого ми відзначаємо День Героїв Небесної Сотні — День пам’яті Героїв Революції Гідності, які поклали своє життя в ім’я кращої долі українського народу. Вони ціною власного життя відстоювали прагнення жити у вільній Україні, стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод кожного громадянина, національних інтересів нашої держави.

Десятий рік поспіль Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Нині маємо десятки тисяч загиблих від російської зброї. Сьогодні ми згадуємо кожного, хто першим віддав своє життя за те, щоб Україна не зникла з мапи світу як незалежна, демократична держава.

Боротьба за право жити у справді європейській країні, яка розпочалася на Майдані, триває й досі.

Віддаймо належну шану всім тим, хто виступив проти авторитарного режиму тоді, і всім тим, хто зараз захищає нас і виборює право на вільне і мирне життя.

Хай пам’ять про мужніх і сміливих громадян України, що віддали своє життя заради щасливого майбутнього своєї Батьківщини, згуртує усіх нас, дасть силу і волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави! Разом ми вистоїмо і обов’язково переможемо!

Залишаємося гідними своїх Героїв.

Не забудемо!

Герої не вмирають!

Слава Україні! Слава її Героям!