Зеленська сільська рада

«Всеукраїнські шкільні ліги Пліч-о-пліч» - на низькому старті

Дата: 24.01.2024 17:03
Кількість переглядів: 55

Дев’ятикласник Артем баскетболом займається другий рік. Зазвичай тренування – двічі на тиждень, а тепер й практично без вихідних. Його команда готується представляти свій ліцей у Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги. Поруч тренується Арсен – теж гравець шкільної баскетбольної команди «Говерла» Католицького ліцею св. Василія Великого.

💬 Хлопці розповідають, що успішна гра залежить від комунікації між гравцями, а відтак це гарантує злагоджену командну роботу на майданчику.

У цьому навчальному закладі у "Всеукраїнських шкільних лігах Пліч-о-пліч» візьмуть участь відразу дві команди – з баскетболу та волейболу.

☝️ На сьогодні позмагатись у "Всеукраїнських шкільних лігах Пліч-о-пліч" уже зголосились майже 1️⃣3️⃣0️⃣0️⃣ шкільних команд з різних куточків Прикарпаття.

Йдеться про такі види спорту:

🔰 футзал,

🔰 волейбол,

🔰 баскетбол,

🔰 спортивне орієнтування

🔰 черліденг.

‼️Подати свої заявки на участь у спортивних змаганнях можна до 1 лютого.

І це варто зробити, переконаний один з амбасадорів змагань на Прикарпатті – наш спортсмен, член Національної збірної України з вільної боротьби, Ігор Никифорук, який є майстром спорту міжнародного класу, бронзовим призером чемпіонату Європи та чемпіонату світу. За його словами, спорт – це добрий спосіб здобути лідерські якості та відволіктись дітям від думок про війну.

📣 Тож закликаємо доєднуватися усі прикарпатські школи! Адже це чудова можливість для дітей знайти нових друзів, відволіктись від стресових ситуацій, подбати про фізичне й ментальне здоров’я.

Виховання здорової нації – наше спільне завдання!