Зеленська сільська рада
Івано-Франківська область, Верховинський район

Мистецько-патріотична акція "Незламна мужність поколінь"

Дата: 27.11.2023 21:54
Кількість переглядів: 100

27 листопада 2023р на базі клубу села Явірник Зеленської сільської ради проведено мистецько-патріотичну акцію «Незламна мужність поколінь», присвячену вшануванню захисників України та 80-річчю УПА.  У Акції взяли участь всі працівники культури Зеленської сільської ради. Захід було розпочато з поминальної панахиди в храмі Миколи Мерликійського (с.Явірник)  за загиблими в усі часи захисниками України, яку відправили  отець Микола Будзан та отець Степан Будзан. Опісля відбувся захід-реквієм, на який були запрошені родичі загиблих захисників , представники органу місцевого самоврядування та жителі громади. На даному заході був присутній заслужений журналіст України,  завідувач інформаційно-методичним відділом навчально-методичного  центру культури і туризму Прикарпаття Богдан Кучер. Богдан Михайлович наголосив на важливості культури і мистецтва в національно-патріотичному вихованні молоді, саме в часі війни.

Акція «Незламна мужність поколінь», присвячена вшануванню захисників України та 80-річчю УПА відбувалася впродовж року у всіх громадах Івано-Франківської області.

09 грудня 2023 року на території Галицької громади відбудуться підсумкові заходи Акції, за участі колективів з усіх територіальних громад, в тому числі і нашої.