Спільними зусиллями наближаємо нашу Перемогу!!!

Дата: 25.10.2023 14:58

Фото без описуФото без описуФото без опису     Сьогодні кожен з нас прагне бути корисним і допомогати ЗСУ, щоб бодай на крок наблизитись до Перемоги!

Зеленська громада передала квадрокоптер DJI  MAVIС 3 PRO (з нічним баченням) для  потреб 201 Верховинського батальйону ТРО, який виконує завдання в зоні бойових дій.

Як неодноразово зазначалося,  дрони   вкрай необхідні нашим військовим, робота цієї техніки дає змогу рятувати життя та вести оперативну розвідку в нічний період.

До збору коштів на придбання квадрокоптера для 201 Верховинського батальйону ТРО долучилися працівники Зеленської сільської ради, працівники закладів освіти, культури, бібліотек та учні закладів освіти Зеленського ліцею Зеленської сільської ради.  За рахунок зібраних коштів одноденного заробітку працівників та зібраних коштів з благодійного ярмарку закупили дрон DJI MAVIC 3 PRO, який буде допомагати воїнам на позиціях.

Хочемо висловити щиру вдячність усім, хто долучився до збору коштів. Особливо слід відзначити учнів закладів освіти Зеленської сільської територіальної громади, які долучилися до збору коштів.
Лише за два дні на благодійному ярмарку діти зібрали левову частку коштів.
Батьки та односельці були приємно здивовані, що діти у такий спосіб своїми справами вирішили підтримати наших Захисників. Все це вони роблять в ім’я Перемоги й заради мирного життя!

Дякуємо всім, хто долучився до благодійного ярмарку і підтримав наших Захисників! Ми з вами зробили неймовірну справу!

Вартість придбаного квадрокоптера DJI  MAVIС 3 PRO (з нічним баченням) становила 77 000 грн.

Ще раз, подяка висловлюється за кожну гривню тим, хто долучився до цієї потрібної справи.

Дякуємо дітям, вчителям та їхнім батькам за організацію благодійного ярмарку та патріотичне виховання дітей!

Спільними зусиллями наближаємо нашу Перемогу!
   Дякуємо за довіру! Спільно зможемо все!
   Слава Україні! Героям Слава!