З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!

Дата: 01.10.2023 11:05

Шановні Захисники та Захисниці України! Від імені всіх жителів нашої громади Зеленської сільської ради та від себе особисто сердечно вітаємо з Днем Захисників і Захисниць України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!
У цей день звертаємося зі словами щирої подяки до усіх тих, хто стоїть на варті незалежності нашої держави, наших воїнів, оборонців і визволителів рідної землі.
Сьогодні серця кожного сповнені любові до неньки-України, віри у її Перемогу та вдячності її героям-захисникам та захисницям!
Дякуємо за наш спокій, за честь, за гідність нашим кращим синам і дочкам за те, що готові стати на захист нашої Батьківщини, що ризикуєте своїм життям заради миру та цілісності нашої держави, за те, що ви наш надійний тил. Кожен з Вас береже наш спокій і наше серце та серце нашої держави.
Бажаємо українським воїнам доброго здоров’я та бадьорості духу, незламної волі, душевного спокою й покровительства Пресвятої Богородиці, надійного родинного тилу й тепла рідної домівки. Нехай з Вами буде правда і Перемога задля щасливого майбутнього наших нащадків, задля процвітання нашої рідної України.
Скорішого повернення додому з Перемогою, злагоди та щасливого майбутнього! Ми непереможні! Слава Україні! Героям слава!

сільський голова Володимир ФЕРКАЛЯК