«Пліч-о-пліч»: прикарпатські бригади відновлюють оселі на Херсонщині

Дата: 18.08.2023 13:16

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Івано-Франківщина – один з регіонів України, які долучилися до проєкту «Пліч-о-пліч», що має на меті допомогти відбудувати громади Херсонщини, які найбільше постраждали від агресії росії. Наша область взяла під свій патронат  село Давидів Брід Великоолександрівської територіальної громади Бериславського району Херсонської області.  І зараз наші бригади відновлюють оселі на Херсонщині.

Прикарпатськими  фахівцями проводяться роботи у п’яти житлових будинках. Виготовлено й проєктно-кошторисну документацію на їх ремонт.

У  двох житлових будинках вже завершено відновлювальні роботи, в одному - проведено капітальний ремонт покрівлі та фасадів. А зараз проводиться заміна вікон.

Також у двох житлових будинках  цього  населеного пункту завершено роботи щодо відновлення покрівлі будинків, продовжується капітальний ремонт  фасадів.
Виготовляється проєктно-кошторисна документація на ремонт ще п’яти житлових будинків.