Світла пам’ять герою

Дата: 28.06.2023 17:58

З глибоким жалем повідомляємо про трагічну звістку, яка надійшла в громаду, про загибель на полі бою нашого Воїна -Захисника.

28 червня 2023 року під час танкового обстрілу, у районі Бахмута, Донецької області, захищаючи нашу Батьківщину, героїчно загинув солдат БУДЗАНОВИЧ Микола Миколайович, 1974 р.н., житель с. Бистрець,  гранатометник стрілецького відділення стрілецького взводу  стрілецької роти  стрілецького батальйону.

Справжній патріот, надзвичайно світла та порядна людина, боронивши нашу Україну від рашистської нечисті Він поклав своє життя за майбутнє нашої країни, за її незалежність та свободу.

Зеленська сільська рада і жителі усієї громади в цей гіркий час висловлюють щирі співчуття дружині, дітям, родичам, близьким та друзям з приводу загибелі нашого земляка та Героя – МИКОЛИ БУДЗАНОВИЧА та розділяють їх горе.

Нехай добрий, світлий спомин про покійного Захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, усіх хто знав Його, любив та шанував.

На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Нехай душа загиблого Героя МИКОЛИ знайде вічний спокій, а Господь прийме там, де праведні спочивають!

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Вічна пам’ять і слава українському Воїну, який до останнього подиху захищав рідну землю та кожного з нас!