З ВЕЛИКОДНІМИ СВЯТАМИ

Дата: 14.04.2023 14:35

Шановні жителі Зеленської громади!

Щиросердечно вітаю Вас з найвеличнішим святом для всіх християн – Воскресінням Христовим!

У цей непростий час хочу побажати всім нам, українцям, бути єдиними та молитися за нашу державу, за переможний мир та злагоду в Україні!

Вже другий Великдень ми відзначаємо в умовах війни. За цей час весь світ побачив приклад стійкості та звитяги української нації. Героїзму української армії. Багатовічне українське привітання: «Христос воскрес! Воскресне Україна!» набуло особливого значення.

Насамперед, вітаю наших Героїв, які своєю мужністю та відважністю творять Воскресіння України, відроджуючи велич і міць великої козацької держави!

Тож у сьогоднішній час відважної та героїчної боротьби українців за волю своєї держави бажаю усім миру, злагоди, достатку, незламної віри в краще майбутнє. Нехай це відчуття згуртовує нас навколо високих духовних цінностей, надихає на добрі і праведні починання задля добробуту наших родин, нашої громади та усієї України!

Миру всім, взаєморозуміння та Божого Благословення!

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

З повагою,

Сільський голова                 Володимир ФЕРКАЛЯК