Місто Героїв Буча. Тут народжується справедливість

Дата: 31.03.2023 11:30

Буча – місто, яке пройшло крізь справжнє пекло. Місто, яке мужньо витримало 33 дні жахливої окупації.

31 березня ми всі відзначаємо день звільнення Бучі від російських окупантів. Ця дата вміщає в собі весь героїзм та біль, лють та помсту, яка чекає на кожного, хто ступить з лихими намірами на нашу землю.

На півночі України була знищена давня світова ілюзія про Росію як нібито цивілізовану країну. Світ побачив звірства окупанта в Бучі та інших наших містах і селах, на дорогах північних областей. Коли наші Сили оборони та безпеки звільнили північні регіони, відкрилася повна правда про те, що несе із собою Росія: це катівні, розстріли, мародерство.

Тому іншого варіанту, як повернути всі наші незаконно відібрані території – не існує.