Ірпінь - тут народжується хоробрість

Дата: 28.03.2023 12:37

Саме в цей день рік тому Сили Оборони звільнили Ірпінь, що стримав ворога на шляху до Києва.

Із перших днів повномасштабного вторгнення російські війська вперто рвалися до столиці, проте так і не дісталися туди ні за омріяні “три дні”, ні навіть через місяць.

Битва за Ірпінь назавжди увійде у світову історію. Українські захисники показали російським військам їхнє справжнє місце в рейтингу армій світу.

Звільнення Ірпеня та всієї Київської області стало початком звільнення від російської нечисті півночі нашої держави та всієї України.

Ніколи не забудемо евакуацію через Романівський міст, що став символом нашої незламності. Ніколи не пробачимо невинно вбитих та закатованих на вулицях міста.