Триває набір до «Гвардії наступу»: рекрутери провели інформаційну кампанію у Верховинському районному лісгоспі

Дата: 16.03.2023 17:30

Сьогодні, 16 березня під час наради у районному лісгоспі  робоча група у складі Національної поліції, Національної гвардії, державної прикордонної служби та ТЦК та СП надали повну інформацію працівникам організації про створену національну кампанію рекрутингу «Гвардія наступу»: час повертати своє.

Зазначалося, що вступити до «Гвардії наступу» запрошують усіх, хто бажає відвоювати території України та наблизити перемогу. На вибір – вісім підрозділів. Записатися можна у ЦНАПах або подати заявку на сайті.

Нагадаємо, Гвардія наступу – це вісім штурмових бригад: «Сталевий кордон», «Червона калина», «Лють», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій» та «Азов». Нові підрозділи Нацгвардії, Нацполіції та Державної прикордонної служби формує Міністерство внутрішніх справ України. Обрати можна той підрозділ, який найбільше відповідає мотивації та поглядам.

Запрошуємо справжніх патріотів України. Тих, хто рішуче налаштований вигнати російських загарбників. Адже головне завдання майбутніх бійців – штурмові дії та деокупація українських територій.

Заявку на вступ до бригад добровольці з Верховинського району можуть подати у ЦНАПах району, або онлайн – на сайті storm.mvs.gov.ua

«Гвардія наступу» - це добровільний набір. Усі, хто прагне звільнити українські землі, може стати частиною нових підрозділів.

Більше інформації - на сайті «Гвардії наступу» https://storm.mvs.gov.ua.

Більше інформації - на сайті «Гвардії наступу» https://storm.mvs.gov.ua.