Продовжуємо впровадження проєкту «Гвардія наступу»

Дата: 13.03.2023 10:33

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Протягом тижня відбулося ряд зустрічей у територіальних громадах Верховинського району  та з представниками підприємств, установ, організацій,  які функціонують на території району, де проведено агітаційні заходи представниками силових та державних структур, місцевих органів влади, які залучені до проведення агітаційних заходів серед населення.

Агітаційну роботу проведено  у Верхньоясенівському старостинському окрузі Верховинської селищної ради,  Білоберізькій сільській раді, центральному відділені поштового зв’язку Верховина – 1,  на автовокзалі та стадіоні селища Верховина.

Триває запис до 8 бригад  добровольців. Національна гвардія України запрошує у «Буревій», «Червону калину», «Кара-Даг», «Рубіж», «Спартан» та легендарний «Азов». У Державній прикордонній службі України добровольців чекають у бригаді «Сталевий кордон». У Національній поліції України – у штурмовій бригаді «Лють».

Долучитися до «Гвардії наступу» можна онлайн, заповнивши заявку на сайті storm.mvs.gov.ua, або офлайн – звернувшись до Центру надання адмінпослуг за адресою смт Верховина, вул. І.Франка,3.

Бригади пропонують умови та вимоги для добровольця і він визначає, чи вони для нього прийнятні. Якщо так, то розпочинається діалог про працевлаштування.

Окрім цього, є телефон гарячої лінії – 080 010 00 20, де можна проконсультуватися та отримати усю необхідну інформацію.

Разом до перемоги!