Вистояли-переможемо!

Дата: 24.02.2023 16:45

Сьогодні, 24 лютого, виповнюється 365 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну.

За рік, що минув від повномасштабного вторгнення, Український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом. Ми, українці, продовжуємо боротися за кожен клаптик рідної землі, за нашу свободу та світле майбутнє.

Цілий рік всі слідкували за тим як наша держава творить нову всесвітню історію!

І ми вистояли! Нас захищає найкраща армія світу-наші Збройні Сили, наші військові тримають кордони, захищають нас на передовій. Саме завдяки нашим захисникам і захисницям Україна стоїть міцно, бореться й живе.

Ми щиро дякуємо всім воїнам-захисникам! Молимося за наших військових, про Господній захист для наших Героїв та якнайшвидшу Перемогу.    Схиляємо голови, віддаючи шану тим, хто віддав життя за нас...

Наша боротьба триває. Україна чинить опір і ми усі впевнені – Перемога буде нашою!