Дата: 03.02.2023 12:22

Фото без описуФото без опису

‼️Міністерство внутрішніх справ України оголошує про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити українське військо під час майбутнього наступу. Відтак в Україні та, зокрема, на Прикарпатті сьогодні стартувала національна кампанія рекрутингу «Гвардія Наступу».

З цього приводу в облдержадміністрації відбувся пресбрифінг для ЗМІ. Про кампанію розповіли голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук, начальник головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Сергій Безпалько, т.в.о. командира військової частини 1241 Національної гвардії України Вадим Ліневський, старший офіцер відділу комплектування 31-го прикордонного загону м. Івано-Франківська В’ячеслав Онофрей і начальник управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації ОДА Ігор Фіняк.

💬«Наша країна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Готується ретельно. Для виконання цього надскладного і найважливішого завдання нам потрібно постійно посилювати захисників України, – зазначила Світлана Онищук Голова Івано-Франківської ОВА. – Закликаємо усіх українців, хто прагне якомога швидше викинути російських загарбників з української землі та звільнити усіх наших людей, вступати до лав нових підрозділів. Формування бригад уже розпочалося. Їх кістяк складатиметься із офіцерів та солдат, які мають величезний бойовий досвід, та проявили себе найкращим чином на різних ділянках фронту. Доукомплектація нових бригад відбуватиметься винятково із добровольців, високомотивованих патріотів України».

Докладніше – за посиланням https://bit.ly/3jrjxw2

#ГвардіяНаступу