14 жовтня - День Захисників і Захисниць України

Дата: 14.10.2022 10:27

Виконавчий комітет Зеленської сільської ради та сільський голова Володимир Феркаляк щиро вітають з Днем Захисників і Захисниць України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

У цей день звертаємося зі словами щирої подяки до усіх тих, хто стоїть на варті незалежності нашої держави, наших воїнів, оборонців і визволителів рідної землі.

Сьогодні серця кожного сповнені любові до неньки-України, віри у її Перемогу та вдячності її героям-захисникам та захисницям!

Дякуємо за наш спокій, за честь, за гідність нашим кращим синам і дочкам за те, що готові стати на захист нашої Батьківщини, що ризикуєте своїм життям заради миру та цілісності нашої держави, за те, що ви наш надійний тил. Кожен з Вас береже наш спокій і наше серце та серце нашої держави.

Бажаємо Вам доброго здоров’я, незламної волі, душевного спокою й покровительства Пресвятої Богородиці, нехай сили Ваші міцнішають, а віра у Перемогу ніколи не покине ваше хоробре серце.

Мирної України, скорішого повернення додому з Перемогою, злагоди та щасливого майбутнього! Ми непереможні! Слава Україні! Героям слава!