Шановні власники відпочинкових садиб, жителі громади !!!

Дата: 25.02.2022 14:44

Зеленська сільська рада просить терміново надати інформацію про те, хто, скільки переселенців може прийняти! Для тих осіб, у кого вже розмістилися чи планують розміститися особи/сім’ї з інших міст(сіл), в тому числі родичі, які не зареєстровані на території Зеленської сільської ради, повідомити їх про необхідність обов’язкової реєстрації в Зеленській сільській раді (с.Явірник, с.Зелене, с.Топільче, с.Буркут) та Бистрецькому старостинському окрузі (с.Дземброня та с.Бистрець). Для реєстрації необхідні документи, що засвідчують особу, всіх прибувших, та документи на транспортний засіб.
Просимо з відповідальністю віднестися до вищезазначеного!!!