Вітання з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 09:28
Кількість переглядів: 1912

Шановні депутати, працівники і ветерани органів місцевого самоврядування!
       Прийміть найщиріші вітання з нашим професійним святом – Днем місцевого самоврядування!
        Це свято не тільки тих, хто працює в ОМС, а й усіх громадян та виборців, які вболівають та дбають за розвиток нашої громади та нашої держави.
       Усім причетним до цього свята дякую за важку працю та бажаю міцного здоров’я, родинного затишку, миру, витримки та нових професійних здобутків.
       Нехай усі негаразди обходять Вас стороною, щира людська вдячність та повага  будуть нагородою за Вашу нелегку працю, а творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розвитку нашої громади.

З повагою,
Сільський голова                                                                    Володимир ФЕРКАЛЯК