Останій дзвоник в Зеленському ліцеї

Дата: 07.06.2021 16:13

Ось і пролунав «останній дзвоник», сповістивши про початок літніх канікул для учнів, початок нового життєвого шляху для випускників та про багато літніх вражень для кожного.

В загальноосвітніх навчальних закладах Зеленської сільської ради відбулись урочисті заходи, зібравши в один яскравий візерунок різнобарвні вишиванки, квіти, кульки та стрічки, і, звичайно, найщиріші в світі дитячі посмішки та схвильовані обличя батьків і педагогів.

В Зеленському ліцеї свято відбулося 05 червня 2021р. Привітав батьків, учнів та всіх гостей Зеленський сільський голова Володимир Феркаляк, здійснивши почесну місію нагородження грамотами кращих учнів та педагогів ліцею, до привітань приєднались начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Любов Маротчак та настоятель храму Усікновення Голови Івана Хрестителя отець Микола.

Свято " останнього дзвоника" - найжаданіше для дітей та найважливіше для їх батьків. Цьогоріч, шкільні будні додали щоденного клопоту у батьківський напружений графік життя у зв'язку з карантинними обмеженнями, але ні з чим не зрівняна радість - бачити своїх дітей здоровими, щасливими в рідній країні, з новими знаннями, досягненнями та мріями .