ДЕНЬ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

Дата: 23.05.2024 12:16

Український народ впродовж століть виборював своє право на самостійне життя і незалежність власної держави. Теперішня війна з російськими загарбниками – продовження нашої боротьби за свободу.

Щорічно 23 травня – відзначається День Героїв.

Це день величі духу українських воїнів-борців за волю України, в який ми вшановуємо тих, хто з давніх-давен і до сьогодні поклав і покладає своє життя на вівтар української Незалежності – всіх українських воїнів-лицарів, які боролися за нашу країну в різні епохи.

Наші серця повні гордості за славетні покоління наших предків та сучасників, які без вагань віддали свої життя за Батьківщину. Ми возвеличуємо і славимо звитягу та мужність наших Сил оборони, які стали символом незборимості Української Нації і нині продовжують жорстоку боротьбу за цілісність і соборність нашої держави. Їх героїчний подвиг є прикладом самовідданості, патріотизму та любові до України.

Хай славляться імена Героїв, які тримали і які тримають Щит Батьківщини. Героїв, які поклали життя за нашу свободу. Героїв, які сьогодні захищають Україну.

Добра і щастя кожній родині, а всім нам – єдності, мужності й віри в нашу Перемогу!

Вклоняємось кожному Герою, який сьогодні на війні! Молимось за Вас та скорішого повернення додому з Перемогою!

Слава Україні! Слава її Героям!