Зеленська сільська рада
Івано-Франківська область, Верховинський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Виставка робіт викладачів і випускників Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ

Дата: 05.04.2024 14:12
Кількість переглядів: 302

Фото без опису

 

"КАРПАТСЬКИЙ ВОДОГРАЙ!" Таку назву має виставка викладачів і випускників Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ, що розгорнута в Історико-краєзнавчому музеї "Гуцульщина" у Верховині. Тож не пропустіть унікальну можливість насолодитися неперевершеними творами митців.

Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва — єдина в Україні мистецька школа з 140-літньою історією, що транслює багаті народні традиції. Сьогодні це — сучасний вищий навчальний заклад, що втілює культурну політику держави та є донором мистецьких кадрів не лише для Гуцульщини, але й для всіх етнічних регіонів України. Художнє дерево. В основу навчання покладено вивчення традиційних гуцульських технік дереворізьблення та сучасних методів опанування об’ємно-просторовою пластикою, що є поєднанням досвіду традиції з пошуком нових виразних засобів і технологій. Графічний дизайн — один із найбільш перспективних напрямів навчання в інституті. У проектуванні важливим є поєднання форм та ідей у графічному зображенні, пошук новітніх варіантів для інформаційних, профорієнтаційних, естетичних і освітніх цілей. Моделювання одягу. Навчальні програми спеціалізуються на моделюванні сценічного, святкового та буденного костюма на основі традицій народного одягу. Студенти опановують народні форми та крої, унікальні способи декорування. Дипломні та творчі роботи мають ексклюзивний характер, є зразками сучасної національної моди та успішно демонструються на всеукраїнських і міжнародних конкурсах. Дизайн меблів. Студенти мають можливість розвивати художньо-образне та об’ємно-просторове мислення, формувати творчу індивідуальність дизайнера. Художній метал. Для концептуального основного навчання й виховання художників по металу є народне мистецтво обробки металу Гуцульщини, його трансформація у сучасних виробах. Особлива увага приділяється вивченню сучасних технологій моделювання та реалізації виробу в матеріалі. Монументально-декоративний живопис. Навчання спрямоване на формування фахівця, здатного розвивати традиції вітчизняного монументального мистецтва. Студенти отримують ґрунтовну фахову підготовку з рисунка, живопису, композиції, технології, перспективи, кольорознавства та історії мистецтва, опановують засоби проектування й виконання в матеріалі композицій для інтер’єрів та екстер’єрів культових і громадських споруд. Художня кераміка. Студенти досліджують історію та особливості виготовлення і декорування гуцульської кераміки, вчаться доносити її до глядачів у сучасних інтерпретаціях. Художнє ткацтво. Відділ репрезентує одну з найперспективніших майстерень навчального закладу, яка базується на засадах вивчення, збереження та інтерпретації ткацько-килимарських традицій краю. Творча робота студентів направлена на апробацію новаторських прийомів і способів декорування текстильних виробів. Однією з улюблених тем студентів відділу художнього текстилю є створення авторської тканини для сучасного одягу. Випускники відділу художнього текстилю — це майстри своєї справи, які успішно працюють як вчителі образотворчого мистецтва та праці, керівники творчих студій, а також створюють свої бренди як дизайнери одягу та аксесуарів, художники по текстилю.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь