Запобігти. Врятувати. Допомогти.

Дата: 23.02.2024 16:07

Сьогодні, 23 лютого 2024 року, в Зеленському ліцеї Зеленської сільської ради проведено Всеукраїнську акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти." До ліцею завітали рятувальники Верховинського районного управління ДСНС України в Івано-Франківській області та працівники місцевої пожежної охорони Центру безпеки Зеленської територіальної громади.

У рамках проведення заходу рятувальники нагадали школярам основні вимоги правил безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки в побуті, яких необхідно дотримуватись у повсякденному житті щоб не потрапити в біду.

Окрему увагу дітей звернули на дії при виявленні вибухонебезпечних предметів. Їм пояснили, що в такому разі необхідно повідомити до Служби порятунку за номером телефону "101", та закликали в жодному разі не чіпати небезпечну знахідку!

Учні мали чудову нагоду ознайомитися із спеціальним спорядженням рятувальників, була представлена пожежна техніка, пожежний інвентар та засоби первинного пожежогасіння.