Час повертати своє – Гвардія наступу запрошує

Дата: 09.02.2023 15:26

Досвід українців ще у 2014 році показав, що добровольці формують підрозділи, які вирізняються своїм бойовим духом, успіхами, перемогами й досягненнями.

Під час кампанії «Гвардія наступу» людей не просто набирають до лав нових підрозділів у структурі МВС. Їм пропонують конкретні й дуже гідні умови служби, можливість отримати професію і досвід, стати частиною великого колективу — українських захисників.

При вступі до підрозділів Нацгвардії та Держприкордонної служби людина вступає на військову службу, а в бригаді Нацполіції — стає поліцейським.

Нагадаємо, Національна гвардія України запрошує у бригади «Буревій», «Червону калину», «Кара-Даг», «Рубіж», «Спартан» та легендарний «Азов».

У Державній прикордонній службі України добровольців чекають у бригаді «Сталевий кордон». У Національній поліції України — у штурмовій бригаді «Лють».

Підрозділи пройдуть підготовку, будуть оснащені й лише після цього відправляться звільняти території.

Як долучитися до бригад «Гвардії наступу»?

• подати заявку онлайн на сайті https://storm.mvs.gov.ua/, де представлені всі бригади, що комплектуються;
  • звернутися у Центр надання адміністративних послуг (про ЦНАПИ в Івано-Франківській області докладніше – за посиланням https://bit.ly/3kYZkxZ)

Гаряча лінія «Гвардії наступу» для консультацій – 0800 100 020.