З Днем прикордонника України!

Дата: 30.04.2024 10:09

Шановні прикордонники!

Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем прикордонника!

Прикордонні війська є важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисті військових, політичних та економічних інтересів незалежної України.

Ви - вартові державних рубежів, ваша служба – це опора нашого захисту, надійний спокій всієї країни. Охороняти кордон – означає берегти Батьківщину, адже, кожен знає: кордон – це початок країни, нації, традицій та культури.

Висловлюю глибоку вдячність кожному і кожній, хто  зі зброєю в руках боронить рідну землю, за Вашу мужність, самовідданість, високий професіоналізм.

Схиляю голову перед світлою пам'яттю тих Героїв, хто поклав своє життя за Україну. Вони назавжди залишаться в нашій пам'яті.

Нехай кожен Захисник повернеться здоровим до рідної хати з українською перемогою, адже в нас одне, спільне побажання - перемога. Робимо все заради перемоги України.

Бажаю усім, хто присвятив своє життя прикордонній службі, міцного здоров’я, невичерпних сил, витримки, поряд надійних друзів, життєвих гараздів та мирного неба!

Разом до перемоги!

Слава прикордонникам України!