Світла пам’ять герою

Дата: 27.01.2023 18:15

З глибоким сумом сповіщаємо, сумна звістка знову сколихнула Зеленську громаду, яка втратила ще одного земляка – мешканця села  Бистрець, командира аеромобільного відділення, сержанта БОЩУКА Андрія Васильовича, 1992 р.н.

Зеленська сільська рада, сільський голова Володимир Феркаляк, і жителі усієї громади низько схиляють голову перед світлою пам’яттю вірного сина України та висловлюють щирі співчуття  батькам загиблого, всій родині, друзям та побратимам з приводу передчасної смерті нашого земляка та Героя, та розділяють їх горе.

Нехай добрий, світлий спомин про покійного Захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, усіх, хто знав його, любив та шанував.

Молимось за упокій душі  АНДРІЯ та доземно вклоняємось за подвиг. Нехай душа загиблого Героя знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Вічна пам’ять і слава українському воїну-Герою, який мужньо захищав Батьківщину та кожного з нас! Слава Україні! Героям Слава!

Про дату та час  чину поховання буде повідомлено додатково.