Дата: 29.03.2022 18:32
Кількість переглядів: 1915

Завтра Гуцульщина зустрічає свого Героя та схиляє голову у скорботі за мужнім та відданим сином своєї землі…

34-річний житель села Замагора Верховинської ТГ ВЛАДИСЛАВ БІЛАТЧУК у боях під Києвом зазнав поранення, за його життя чотири доби боролися медики та, на жаль, він не вижив, віддавши своє життя заради свободи нашої України.

Владислав - випускник Красноїльської ЗОШ, щирий син своєї країни. Три роки з 2016 по 2019 роки, відслужив у зоні АТО/ООС в 8-му окремому гірсько-штурмовому батальйоні 10 гірсько-штурмової бригади. У складі цього підрозділу він зустрів ворога у перші дні наступу. Та, на жаль, заплатив своїм життям.

…це нестерпно – втрачати наших синів. Все, що зараз можемо зробити для нього – провести молитвою і віддати почесті, як Герою!

Орієнтовний час прибуття у Верховину завтра, о 08 :30

Прощання з ВЛАДИСЛАВОМ БІЛАТЧУКОМ відбудеться в четвер, 31 березня 2022 року, біля будинку, де проживає мама загиблого (с. Замагора, прис. Ґофа).

Співчуття рідним та близьким загиблого. Вічна пам'ять Герою!